RID1801M УДАРЕН ВИНТОВЕРТ 18V ONE+ БЕЗ БАТЕРИЯ
В наличност (Виж къде)
SKU: 5133001168
Налични на склад: 46 - срокът за доставка е от 1 до 2 дни.
При поръчка над складовите наличности - срокът за доставка е от 20 до 30 дни.
-36%
(за брой) Цена с ДДС
Характеристики
Размери (Д × Ш × В)
Включена батерия
Не
Тегло на продукта
1.2kg
Гаранция
2 години
Продуктова категория
C
Марка
RYOBI
Описание
  • Напрежение на батерията: 18 V
  • Максимален въртящ момент: 220 Nm
  • Форма (дръжка): Пистолет
  • Размер на държача за инструмент: 1/4"
  • Тип на държача за инструмент: Вътрешен шестоъгълник
  • Доставя се в: картонена кутия
  • Тегло: 1,2 кг
- Държач за инструмент 6.35 мм (1/4") Шестоъгълник